«Ζωντανή» η Παναχαϊκή

Η Παναχαϊκή πέρασε νικηφόρα με 2-1 από την έδρα του ΑΟΧ/Κισσαμικού και διατήρησε τις ελπίδες της για άνοδο στη Σούπερ Λιγκ.
13/03/2018 • 18:53
Παναχαϊκή, πανηγυρική

Ο Μωραΐτης στο 23' με κεφελιά άνοιξε το σκορ για την ομάδα της Πάτρας, ενώ ο Φωτάκης διαμόρφωσε το τελικό αποτέλεσμα.

Οι γηπεδούχοι είχαν ισοφαρίσει προσωρινά με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι του Ξυδά στις καθυστερήσεις του ημιχρόνου.
22/06/2018 • 08:37

Αποδείξεις μέσω της ουσίας ψάχνει η Βραζιλία

Δεν έπεισε η Βραζιλία στο πρώτο της παιχνίδι. Τώρα σε πιο ρεαλιστικές καταστάσεις το φαβορί θα παίξει για το αποτέλεσμα. Κάτω από τέτοιες συνθήκες, διαχρονικά, παίρνει περισσότερα πράγματα. Αμφίρροπα τα άλλα δύο ματς της ημέρας με Σερβους και Ισλανδούς να μας πείθουν περισσότερο.

09/05/2018 • 16:07